Başkan Deveciler, Kızıklı Mahallesi’ndeki Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Kızıklı Mahallesi’nde büyük bir coşkuyla hemşehrileriyle buluştu.

‘Değişen ve Gelişen Burhaniye’ vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Başkan Deveciler ve ekibi son 5 yıl içinde gerçekleşen ve yapacakları projeleri  Kızıklı Mahallesi’ndeki hemşehrileri ile birlikte değerlendirdi. Vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Deveciler, “Bu akşam da güzel memleketimin güzel insanları ile bir aradaydık. Kızıklı Mahallemizde bulunan hemşehrilerimizi, meclis üyesi adaylarımız ile birlikte ziyaret ederek, hemşehrilerimiz ile Burhaniye’miz için yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında fikir alışverişleri nde bulunarak sohbet ettik. Ortak akıl ile yönettiğimiz Burhaniye’mizi hak ettiği yerlere getirebilmek için tüm gücümüzle çalışmaya hazırız. Bu güzel buluşmada bizleri bağrına basan, sevgileri ve destekleriyle yanımızda olan tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kızıklı Mahallesi’nde gerçekleşen buluşmada Başkan Ali Kemal Deveciler, 31 Mart akşamı Burhaniye’nin kazanacağını vurguladı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x